برنامه استانی ساسکاچوان (SINP) و اخذ اقامت کانادا توسط وکیل رسمی مهاجرت به کانادا

ساسکاچوان کانادا

استان ساسکاچوان یکی از ده استان و سه قلمروی کانادا است و در قسمت مرکزی کشور کانادا واقع شده است. با وسعتی بیش از 650 هزار کیلومتر مربع، این استان یکی از بزرگ‌ ترین مناطق کانادا را تشکیل می‌دهد. ساسکاچوان به عنوان زمین ‌های مرتفع شمالی نیز شناخته می‌شود و از غرب به آلبرتا، از شمال با نواحی شمالی کانادا، از شرق با مانیتوبا، از جنوب با کشور آمریکا و ایالت مونتانا و داکوتای شمالی هم مرز است. شهر رجاینا به عنوان پایتخت استان ساسکاچوان و شهر ساسکاتون به عنوان بزرگترین شهر این استان شناخته می‌شوند. اقتصاد این منطقه بیشتر به کشاورزی، معدن، صنعت، و انرژی مربوط می‌شود و مناظر طبیعی زیبا و همچنین فرهنگ غنی اقوام بومی این استان، جذابیت ‌های گردشگری متعددی را برای گردشگران و توریست ها فراهم کرده‌ است.
ساسکاچوان کانادا | برنامه استانی ساسکاچوان

مهاجرت به ساسکاچوان

جمعیت استان ساسکاچوان کانادا یک میلیون و پنجاه و سه هزار نفر است، که تا سال 2009 سالانه حدود سه یا چهار هزار مهاجر به این استان مهاجرت می‌کردند. این تعداد در سال 2019 به بیش از 15000 نفر افزایش پیدا کرد، که این تعداد، در طی 10 سال افزایش 5 برابری مهاجرت مهاجران و افراد خارجی را به این استان نشان می‌دهد. از دلایل رشد سریع تعداد مهاجرت به استان ساسکاچوان می‌توان به پیشرفت اقتصادی در این استان نسبت به بقیه‌ی استان های کانادا اشاره کرد. این پیشرفت با ایجاد فرصت های شغلی فراوان در ساسکاچوان و نیاز این استان به نیروی کار همراه بوده‌ است.
برنامه استانی ساسکاچوان کانادا | مشاوره مهاجرت به کانادا

برنامه استانی ساسکاچوان چیست؟

برنامه استانی ساسکاچوان یک برنامه مهاجرتی استانی کانادا (PNP) است که توسط دولت استانی ساسکاچوان در کانادا تدوین می‌شود. معمولاً چندین سال است که این برنامه به مدت معین، به عنوان یک برنامه استراتژیکی مهم برای راهبرد و توسعه این استان به مهاجرین ارائه می‌شود. این برنامه استانی به منظور تسهیل توسعه و رشد پایدار اقتصادی و اجتماعی ساسکچوان ایجاد شده‌ است و به عنوان یک برنامه راهبردی برای دولت محلی در فرآیند تصمیم‌گیری و اجرا مورد استفاده قرار می‌گیرد.

برنامه استانی ساسکاچوان چیست

مزایای مهاجرت به ساسکاچوان کانادا

مهاجرت به استان ساسکاچوان در کانادا مزایا و فرصت‌های بسیاری را برای افراد فراهم می‌کند. این استان از زیرساخت ‌های عالی در زمینه سلامت، آموزش، و خدمات اجتماعی برخوردار است. همچنین با بازار کار پایدار و متنوع در حوزه‌ های کشاورزی، معدن، صنعت و انرژی، فرصت‌های شغلی فراوانی در این استان وجود دارد. محیط طبیعی زیبا و چشم نواز این استان به خاطر جنگل‌ها، دریاچه‌ها و مزارعی است که در این استان وجود دارد. علاوه بر این، ساکنین ساسکاچوان از سبک زندگی آرام و امن در یک محیط دوستانه برخوردار هستند. مهاجرت به ساسکاچوان فرصتی جذاب برای افرادی است که به دنبال زندگی بهتر و فرصت‌ های شغلی مناسب در کانادا هستند.

از مزایای مهاجرت به ساسکاچوان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کیفیت زندگی بالا
 • نرخ مالیات پایین
 • اقتصاد پیشرفته و رو به رشد
 • هزینه زندگی کمتر نسبت به سایر
 • استان های کانادا

انواع دسته بندی برنامه های استانی ساسکاچوان کانادا کدامند؟

1

برنامه اسکیل ورکر ساسکاچوان کانادا International Skilled Worker Category

برنامه اسکیل ورکر ساسکاچوان یکی از برنامه‌های مهاجرتی محبوب در استان ساسکاچوان کانادا است که به افراد متخصص و با مهارت از سراسر جهان فرصت مهاجرت و زندگی در کانادا را می‌دهد. این برنامه از سیستم امتیازدهی برای انتخاب مهاجران استفاده می‌کند و عواملی مانند تجربه کاری، سن، تحصیلات، مهارت‌های زبان انگلیسی یا فرانسوی، و دیگر موارد ارزیابی می‌شوند. مهاجران می‌توانند امتیازهای لازم را به‌دست آورده و در این برنامه شرکت کنند. برنامه اسکیل ورکر ساسکاچوان از تعدادی زیر برنامه متنوع مانند لیست مشاغل، تجربه کاری در استان، و مشاغل خاص تشکیل شده است، که به افراد با انواع مختلفی از تخصص‌ها و حوزه‌ های کاری اجازه مهاجرت به ساسکاچوان را می‌دهد.

بیشتر بخوانید: فدرال اسکیل ورکر

2

برنامه تجربه کاری کانادایی ساسکاچوان کانادا Saskatchewan Experience Category

تجربه کاری کانادایی ساسکاچوان یکی از برنامه های مهاجرتی ویژه به استان ساسکاچوان کانادا است که به افرادی که تجربه کار و زندگی در این استان را تجربه کرده‌اند، امکان اقامت دائمی در استان ساسکاچوان را می‌دهد. این برنامه شامل چند زیربرنامه مختلف است که در ادامه آنها را توضیح خواهیم داد.
3

برنامه سرمایه گذاری در ساسکاچوان کانادا – برنامه کارآفرینان و مزارع Entrepreneur and Farms Category

برنامه سرمایه‌گذاری در ساسکاچوان کانادا، به عنوان برنامه کارآفرینان معروف است و به افرادی که تصمیم به سرمایه‌گذاری در استان ساسکاچوان دارند، فرصتی مناسب برای تأسیس و مدیریت کسب و کارهای جدید یا فعالیت‌های مرتبط با مزارع و کشاورزی را در این منطقه ارائه می‌دهد. این برنامه به مهاجرین و کارآفرینان خارجی کمک می‌کند تا با ارائه طرح‌های کاری خلاقانه و ایده‌های نوآورانه، به جوامع محلی ساسکاچوان رونق جدیدی ببخشند. برنامه سرمایه‌گذاری در ساسکاچوان به مهاجران امکان دستیابی به وضعیت اقامت دائمی در ساسکاچوان را می‌دهد.
4

کارآفرینی فارغ التحصیلان بین المللی International Graduate Entrepreneur Category

در برنامه کارآفرینی فارغ التحصیلان بین المللی در استان ساسکاچوان کانادا، فارغ‌التحصیلان بین‌المللی که دارای مدرک دانشگاهی از دانشگاه‌ های معتبر کانادایی هستند، فرصت ایجاد یا خرید کسب‌ و کار در استان ساسکاچوان را دارند. این برنامه به فارغ‌التحصیلان اجازه می‌دهد، تا به عنوان مدیران یا مالکان کسب‌ و کارهای مستقل در ساسکاچوان مشغول به فعالیت شوند.

روش های مهاجرت به ساسکاچوان کانادا از طریق برنامه اسکیل ورکر ساسکاچوان International Skilled Worker Category

روش های مهاجرت به ساسکاچوان کانادا
1

پیشنهاد شغلی از کارفرما (Employment Offer)

این روش مهاجرتی مناسب برای آن دسته از نیروی کار ماهری است، که از یک کارفرما در استان ساسکاچوان پیشنهاد شغلی یا همان جاب آفر را دریافت کرده‌اند. برای مهاجرت به استان ساسکاچوان از طریق این روش مهاجرتی اگر یک پیشنهاد کاری برای یک موقعیت شغلی که به مهارت نیاز دارد را در ساسکاچوان دارید و اینکه در داخل یا خارج از کانادا زندگی می‌کنید اهمیتی ندارد.

چنانچه شرایط زیر را داشته باشید واجد شرایط خواهید بود:

 • در جدول امتیاز SINP 60 امتیاز کسب کرده باشید.
 • حداقل 1 سال سابقه کار طی 10 سال گذشته در موقعیت شغلی مدنظر داشته باشید.
 • حداقل CLB 4 را داشته باشید.
 • یک پیشنهاد شغلی دائم و تمام وقت در استان ساسکاچوان داشته باشید.
 • گواهی تائید کار SINP معتبر.
 • پیشنهاد شغلی شما باید در NOC 0, 1, 2, 3 باشد.
2

مسیر تک تلنت ساسکاچوان Tech Talent Pathway

این زیربرنامه مهاجرتی مناسب برای آن دسته از نیروی کار ماهری است که در یکی از مشاغل تخصصی حوزه فناوری مشغول به کار هستند. استان ساسکاچوان با مشکل جدی کمبود نیروی کار ماهر در حوزه مشاغلی که به تخصص بالا نیاز دارند مواجه است از این رو دولت استانی ساسکاچوان برنامه مسیر تک تلنت را برای حل این مشکل ایجاد کرده است. این زیربرنامه مهاجرتی استان ساسکاچوان به کارفرمایان این استان کمک می‌کند تا نیروی متخصص برای موقعیت های شغلی که به حوزه فناوری مرتبط هستند را استخدام کنند. برنامه مسیر تک تلنت در دو نوع غیر اکسپرس انتری و همسو با برنامه اکسپرس انتری ارائه می‌شود.

3

مشاغل مورد نیاز ساسکاچوان Occupation In-Demand

این زیربرنامه مهاجرتی مناسب برای افراد و نیروی کار ماهری است که در یکی از مشاغل مورد نیاز استان ساسکاچوان سابقه کار دارند اما هنوز موفق به دریافت جاب آفر نشده اند.

برای شرکت در این زیر برنامه باید شرایط زیر را داشته باشید:

 • جاب آفر در ساسکاچوان ندارید اما تخصص و مهارت بالایی در یک موقعیت شغلی که در این استان مورد نیاز است را دارا می‌باشید.
 • در داخل و یا خارج از کشور کانادا زندگی می‌کنید.

مجموعه شرایط این زیر برنامه را داشته باشید:

 • در جدول ارزیابیSINP حداقل 60 امتیاز از 110 امتیاز مورد نیاز را کسب نمایید.
 • باید حداقل CLB 4 را در زبان داشته باشید.
 • تحصیلات آکادمیک داشته باشید یا دوره آموزشی مورد تائید کانادا را گذرانده باشید.
 • برای تحصیلات دانشگاهی که خارج از کانادا گذرانده اید باید ارزیابی مدرک تحصیلی ECA انجام شود.
 • تجربه و سابقه کاری در مشاغلی که نیازمند به مهارت بالا باشند، داشته باشید.
 • طی 10 سال اخیر حداقل 1 سال سابقه کار تمام وقت در یک موقعیت شغلی که به تخصص نیاز دارد را داشته باشید.
 • تجربه کاری شما باید در NOC TEER 0, 1, 2, 3 باشد که در زمان ارسال درخواست شما باید در استان ساسکاچوان مورد تقاضا باشد.
 • سابقه کاری شما باید مرتبط با شغل و تحصیلات شما باشد.
 • هزینه درخواست برای این برنامه 350 دلار کانادا است.
4

اکسپرس اینتری ساسکاچوان کانادا Saskatchewan Express Entry

این برنامه مهاجرتی مناسب افرادی است که پروفایل اکسپرس انتری و سابقه کار در مشاغل مورد نیاز ساسکاچوان را دارند.
این برنامه مناسب برای نیروی کار ماهری است که پیشنهاد کاری در ساسکاچوان ندارند، افرادی که در خارج یا داخل کانادا زندگی می‌کنند و در استخر اکسپرس انتری هستند.
شما برای شرکت در این برنامه باید شرایط زیر را داشته باشید:

 • نامبر پروفایل اکسپرس انتری و کد جستجوی کار معتبر داشته باشید.
 • در جدول امتیازدهی SINP حداقل 60 امتیاز کسب نمایید.
 • حداقل نمره مورد نیاز زبان برای اکسپرس انتری را کسب کنید.
 • تحصیلات پس از دوره متوسطه را گذارنده و یا در دوره آموزشی که با یک سال تحصیل در کانادا معادل باشد، شرکت کرده باشید.
 • برای تحصیلات خارج از کانادا باید ارزیابی تحصیلی ECA ارائه دهید.
 • متخصصان ماهر باید دارای 1 سال سابقه کار در طی 10 سال گذشته باشند و این مدت سابقه کار برای نیروی فنی و حرفه ای 2 سال سابقه طی 5 سال گذشته و برای متقاضیان برنامه تجربه کار کانادایی یک سال سابقه در سه سال گذشته نیاز است.
 • تجربه کار شما باید با تحصیلات تکمیلی یا دوره مهارتی که گذرانده‌اید مرتبط باشد.
 • باید برای اقامت برنامه مشخصی داشته باشید و تمکن مالی برای زندگی در این استان را اثبات کنید.
5

برنامه آزمایشی Hard-to-Fill Skills Pilot

برنامه آزمایشی (Hard-to-Fill Skills Pilot) برای نیروی کاری نیمه ماهر و یا با مهارت کم در مشاغل مورد نیاز استان ساسکاچوان است. اگر شما دارای شرایط زیر هستید، این برنامه برای شما گزینه مناسبی است.

 • یک جاب آفر برای شغلی که به مهارت کم یا متوسط در ساسکاچوان نیاز دارد، داشته باشید. اگر در کانادا یا خارج از کانادا زندگی می‌کنید، و شرایط زیر را که در ادامه نوشته شده است داشته باشید.
 • حداقل یک سال سابقه کار تمام وقت در سه سال گذشته در شغل مورد تقاضا را داشته باشید یا باید شش ماه تجربه کار تمام وقت در یک عنوان شغلی با کارفرمایی که نامه تائید شغل را به شما ارائه کرده باشد داشته باشید.
 • حداقل CLB 4 را در زبان داشته باشید.
 • دوره دبیرستان در کانادا (دوره دوم متوسطه) یا تحصیلات بالاتر را گذرانده باشید. اگر در حال تحصیل در کانادا هستید و تحصیلات شما تکمیل نشده، باید ارزیابی مدرک تحصیلی ECA را ارسال کنید.
برنامه استانی ساسکاچوان کانادا | مشاوره مهاجرت به کانادا

روش های مهاجرت به ساسکاچوان کانادا از طریق برنامه تجربه کاری کانادایی ساسکاچوان Saskatchewan Experience Category

1

نیروی کار ماهر ساسکاچوان با ویزای کار موجود در استان

برای این زیر برنامه حداقل 6 ماه در استان ساسکاچوان با ویزای کار معتبر کار کرده باشید. و از یک کارفرما در استان ساسکاچوان یک پیشنهاد شغلی تمام وقت دائمی در یکی از مشاغل NOC TEER 0, 1, 2, 3 داشته باشید. همچنین برای اینکه برای شرکت در این برنامه واجد شرایط باشید باید شرایط زیر را داشته باشید:

 • یک جاب آفر تمام وقت دائمی از یک کارفرما در ساسکاچوان داشته باشید.
 • در زیر مجموعه پروژه آزمایشی بخش هتلداری، برای مشاغل مربوط به صنایع غذایی درخواست دهید.
 • با ویزای معتبر، بیش از شش ماه برای کارفرمایی که به شما پیشنهاد کار داده است، کار کرده باشید.
 • جاب آفر شما باید برای همان شغلی باشد که طی 6 ماه گذشته در آن کار کرده اید.
 • شما باید ویزای کار معتبر صادر شده توسط IRCC را داشته باشید.
 • اگر پیشنهاد کاری شما در NOC TEER 4, 5 می‌باشد حداقل امتیاز زبان CLB 4 را داشته باشید.
2

نیروی کار نیمه ماهر ساسکاچوان با ویزای کار موجود در حوزه کشاورزی استان

 • بیشتر از 6 ماه با ویزای کار برای کارفرمایی که ارائه دهنده جاب آفر است سابقه فعالیت داشته باشید، یا قبلا به مدت حداقل 6 ماه در ساسکاچوان کار کرده باشید.
 • از یک کارفرمای مقیم ساسکاچوان پیشنهاد شغلی تمام وقت داشته باشید. توجه کنید که این شغل باید در مشاغل طبقه بندی ملی NOC باشد:
  o NOC 85100: کارگر دامداری
  o NOC 85103: کارگر گلخانه
 • نامه تایید شغل معتبر SINP
 • بیشتر از 6 ماه برای کارفرمایی که به شما پیشنهاد کار می‌دهد با ویزای کار معتبر کار کرده باشید و جاب آفر شما باید برای همان شغل باشد که در 6 ماه گذشته در آن کار کرده اید.
 • اگر شغل مورد تقاضای شما در NOC TEER 4 است، حداقل امتیاز CLB 4 را داشته باشد.
نیروی کار نیمه ماهر ساسکاچوان
3

متخصصین سلامت ساسکاچوان

این زیر برنامه مناسب برای پزشکان، پرستاران و سایر متخصصان بهداشت است که حداقل به مدت 6 ماه (30 ساعت در هفته) با ویزای کار موقت به صورت تمام وقت در ساسکاچوان کار کرده باشند.
4

نیروی کار خارجی در پروژه بخش هتلداری

این زیر برنامه ویژه نیروی کار خارجی است، که قصد دارند تا از طریق کار در پروژه های هتلداری برای اقامت دائم ساسکاچوان درخواست دهند.

 • در حال حاضر در ساسکاچوان می‌توانید با ویزای کار موقت از طریق LMIA کار کنید.
 • حداقل 6 ماه با یک کارفرما که از طرف SINP Hospitality تایید شده باشد، کار کرده باشید.
 • حداقل دیپلم دوره متوسطه را داشته باشید.
 • در یکی از مشاغل: سرو غذا و نوشیدنی (NOC 65200)، پیشخوان غذا یا دستیار آشپزخانه (NOC 65201) و پرسنل خانه داری و نظافت (NOC 65310) مشغول به کار باشید.
 • حداقل 6 ماه به صورت تمام وقت برای کارفرمایی که به شما یک جاب آفر دائمی پیشنهاد کند، کار کرده باشید.
 • باید حداقل CLB 4 را برای زبان داشته باشید.
5

پروژه راننده کامیون استان ساسکاچوان برای مسافت های طولانی

این زیر برنامه ویژه رانندگان کامیون و ماشین های سنگینی است که مسافت های طولانی را برای حمل بارهای بزرگ و سنگین طی می‌کنند و با یک شرکت ارائه دهنده خدمات حمل و نقل به مدت حداقل 6 ماه با ویزای کار موقت همکاری داشته اند.

 • حداقل 6 ماه با ویزای کار موقت برای یک شرکت باربری در ساسکچوان کار کرده باشید.
 • گواهینامه رانندگی کلاس 1A ساسکاچوان را داشته باشید.
 • یک جاب آفر تمام وقت و دائمی از کارفرمای خود دریافت کرده باشید.
 • کارفرمای شما باید یک شرکت حمل و نقل مورد تایید در ساسکاچوان داشته باشد.
 • حداقل نمره زبانCLB 4 یا بیشتر داشته باشید.
6

فارغ التحصیلان بین المللی استان ساسکاچوان

اگر از یکی از دانشگاه ها، موسسات آموزشی یا آکادمی های کانادا فارغ التحصیل شده ‌اید و حداقل 6 ماه (780 ساعت) در ساسکاچوان کار کرده باشید و یک پیشنهاد کاری دائمی و تمام وقت مرتبط با رشته تحصیلی خود از کارفرمای مقیم ساسکاچوان دارید، این زیر برنامه مناسب با شرایط شما می‌باشد.

روش های مهاجرت به ساسکاچوان کانادا از طریق برنامه سرمایه گذاری در ساسکاچوان کانادا – برنامه کارآفرینان و مزارع Entrepreneur and Farms Category

برنامه کارآفرینی ساسکاچوان یکی از برنامه‌های مهاجرتی استان ساسکاچوان در کانادا است که به افراد کارآفرین و کسب ‌و کارهای مستقل فرصت مهاجرت و استقرار در این استان را می‌دهد. این برنامه به افرادی با تجربه کاری و توانایی ایجاد، خرید یا مشارکت در راه اندازی یک کسب ‌و کار در ساسکاچوان، امکان مهاجرت می‌دهد. مزیت اصلی این برنامه این است که افراد می‌توانند خود را به عنوان مدیران یا مالکان کسب‌ و کارهای مستقل در این استان معرفی کرده و در مدیریت ساسکاچوان به کار مشغول شوند. برنامه سرمایه گذاری استان ساسکاچوان شامل 3 زیر برنامه می‌باشد که در ادامه آن را بررسی می‌کنیم.
1

کارآفرینی در استان ساسکاچوان

این زیر برنامه ویژه مهاجرانی است، که قصد دارند تا با مهاجرت به ساسکاچوان کسب و کاری را در این استان ایجاد کنند یا در آن شراکت نمایند و در زمانی که در ساسکاچوان اقامت دارند به طور فعال در مدیریت آن شرکت کنند. از طریق این برنامه شما و خانواده‌تان می‌توانید به ساسکاچوان کانادا مهاجرت کنید و در یک کسب و کار کارآفرینی مشارکت داشته باشید.

 • در ابتدا برای این برنامه شما باید ابراز علاقه مندی یا یک EOI جهت مهاجرت از طریق این برنامه را به استان ساسکاچوان ارسال کنید.
 • بعد از اینکه EOI شما پذیرفته شد، از شما دعوت می‌شود تا اپلیکیشن خود را ارسال کنید.
 • راه‌اندازی کسب و کار
 • دریافت نامینیشن

برای شرکت در این طرح شما باید شرایط زیر را دارا باشید:

 • حداقل 500000 دلار کانادا سرمایه داشته باشید.
 • حداقل 3 سال تجربه مدیریت کسب و کار مرتبط با کارآفرینی در طی 10 سال گذشته را داشته باشید.
 • برای سرمایه گذاری باید حداقل 300000 دلار در رجاینا و ساسکتون و یا 200000 دلار در سایر شهرهای استان ساسکچوان سرمایه داشته باشید.
2

برنامه فارغ التحصیلان بین‌المللی کارآفرینی ساسکاچوان

برنامه فارغ التحصیلان بین المللی کارآفرین، ویژه دانشجویان خارجی و بین المللی است که از دانشگاه یا موسسه آموزشی در ساسکاچوان فارغ التحصیل می‌شوند و می‌خواهند تا کارآفرین شوند و از این روش به ساسکاچوان مهاجرت کنند.
از طریق برنامه کارآفرین ساسکاچوان SINP شما به همراه خانواده تان می‌توانید یک کسب و کار نوآورانه را در ساسکاچوان راه‌اندازی و اجرا کنید و در زمان اقامت در این استان در مدیریت آن شرکت کنید.
برای این زیر برنامه شما باید این شرایط را داشته باشید:

 • ساکن استان ساسکاچوان باشید و حداقل 21 سال سن داشته باشید.
 • مدرک تحصیلی و دانشگاهی معتبر از موسسات دانشگاهی ساسکاچوان داشته باشید.
 • ویزای کار معتبر پس از فارغ التحصیلی PGWP را داشته باشید.
 • حداقل نمره زبان CLB 7 را داشته باشید.
3

برنامه مشاغل مزرعه ساسکاچوان

برای این زیر برنامه شما باید 500000 دلار کانادا تمکن مالی داشته باشید و حداقل 5 روز کاری به ساسکاچوان سفر کنید. همچنین شما باید مدارکی ارائه دهید که نشان دهد شما یک مزرعه دار با تجربه هستید و یک طرح کشاورزی پیشنهادی را در ساسکاچوان ارائه دهید.

محاسبه امتیاز برنامه استانی ساسکاچوان

امتیازات در برنامه استانی ساسکاچوان بر اساس 5 فاکتور اصلی محاسبه می‌شوند. این 5 فاکتور که در امتیازدهی بسیار مهم هستند که شامل امتیاز تحصیلات در برنامه مهاجرتی ساسکاچوان، امتیاز سابقه کار در برنامه مهاجرتی ساسکاچوان، امتیاز دانش زبان، امتیاز سن، امتیاز ارتباط متقاضی با استان ساسکاچوان که همه این موارد به تفصیل شرح داده می‌شود:

محاسبه امتیاز برنامه استانی ساسکاچوان
1

امتیاز تحصیلات در برنامه مهاجرت به ساسکاچوان

سطح تحصیلات شما باید بیشتر از دوره متوسطه باشد و در صورتی که معادل سازی مدرک تحصیلی را انجام دادید باید مورد تائید سیستم آموزشی کانادا باشد. حتی دوره های تحصیلاتی یکساله دریافت دیپلم و گواهی های فنی و حرفه ای نیز قابل قبول می ‌باشند.

میزان تحصیلات

امتیاز

کارشناسی ارشد

23

لیسانس

20

کاردانی

15

دیپلم یا گواهی یک ساله

12

2

امتیاز سابقه کار در برنامه استانی ساسکاچوان

سابقه کاری باید حداقل یکسال طی مدت 10 سال گذشته و مرتبط با تحصیلات متقاضی باشد، همچنین سابقه کاری شما از مشاغل مورد نیاز استان ساسکاچوان باشد. چنانچه شغل مدنظر در لیست مشاغل ملزم به صدور مجوز از طرف دولت ساسکاچوان باشد، باید قبل از ثبت درخواست مدارک مورد نیاز جهت واجد شرایط بودن در این عنوان شغلی ارائه گردد. برای مثال مشابه مجوزهایی که در ایران برای فعالیت در بعضی مشاغل صادر می‌شوند مانند پروانه وکالت یا پراونه اشتغال به کار مهندسی برای فارغ التحصیلان عمران.

سابقه کار مربوط به 5 سال اخیر

امتیاز

5 سال

10 امتیاز

4 سال

8 امتیاز

3 سال

6 امتیاز

2 سال

4 امتیاز

1 سال

2 امتیاز

سابقه کار مربوط به 10 سال اخیر

امتیاز

5 سال

5 امتیاز

4 سال

4 امتیاز

3 سال

3 امتیاز

2 سال

2 امتیاز

1 سال

0

3

امتیاز دانش زبان در روش مهاجرتی استان ساسکاچوان

زبان یکی از عوامل کلیدی در برنامه مهاجرتی به کانادا می‌باشد. اهمیت این موضوع از دو جهت بسیار مهم است. اولاً، زبان به عنوان یکی از عوامل انتخابی مهاجرین در نظر گرفته می‌شود و داشتن مهارت‌های زبان قوی به مهاجران امکان می‌دهد تا به راحتی و سریعا در بازار کار محلی و جامعه محلی ادغام شوند. ثانیاً، یادگیری زبان به مهاجران کمک می‌کند، تا به راحتی با زندگی در محیط جدید آشنا شوند و در تعاملات روزمره شرکت کنند.

دانش زبان در روش مهاجرتی استان ساسکاچوان

امتیاز

CLB 8 and Higher

20

CLB 7

18

CLB 6

16

CLB 5

14

CLB 4

12

به این نکته توجه داشته باشید اگر شما شهروند یک کشور انگلیسی زبان یا فرانسوی زبان هستید و اقامت آن کشور را دارید نیاز به ارئه مدرک زبان ندارید، اما امتیاز این بخش را هم بدون مدرک نمی‌گیرید.
4

امتیاز سن در مهاجرت به ساسکاچوان

در برنامه مهاجرتی استان ساسکاچوان، سن متقاضی یکی از عوامل مؤثر بر کسب امتیاز بیشتر در سیستم رتبه‌بندی جامع (CRS)است. امتیاز سن در SINP بر اساس رده‌های سنی تعیین می‌شود و در صورتی که سن فرد متقاضی در رده‌های جوان‌تر باشد، امتیاز بیشتری به او تعلق می‌گیرد. این امر به معنای تشویق مهاجرت افراد جوان تر به این استان است که می‌توانند در موقعیت های شغلی جدید در کانادا مشغول به کار شوند. در اینجا باید توجه داشت که افراد جوان‌تر معمولاً امتیاز بیشتری از نظر سنی دریافت می‌کنند و این امر می‌تواند تأثیر بزرگی بر امتیاز کلی و احتمال موفقیت در مراحل بعدی مهاجرت داشته باشد.

 سن

امتیاز

کمتر از 18 سال

0

18 – 21

8

22 – 34

12

35 – 45

10

46 – 50

8

بیشتر از 50 سال

0

5

امتیاز ارتباط متقاضی با استان ساسکاچوان

این فاکتور شامل اقامت یکی از اعضای خانواده یا فامیل نزدیک مثل والدین، خواهر و برادر، پدربزرگ و مادربزرگ، خاله، عمه، عمو، دایی و… در استان ساسکاچوان و یا سابقه کاری و یا سابقه تحصیل در ساسکاچوان می‌باشد که این ارتباطات می‌تواند امتیاز شما را افزایش دهد.

امتیازبندی بر حسب ارتباط متقاضی با استان ساسکاچوان

فامیل نزدیک در استان ساسکاچوان (والدین، خواهر و برادر، پدربزرگ و مادربزرگ، خاله، عمه، عمو، دایی و...)

20

سابقه کار قبلی در استان ساسکاچوان (متقاضی باید حداقل 12 ماه سابقه کار در این استان داشته باشد)

5

سابقه تحصیلات قبلی در این استان (سابقه حداقل یک سال تحصیل در یکی از موسسات مورد تائید استان ساسکاچوان)

5

برنامه استانی ساسکاچوان کانادا | مشاوره مهاجرت به کانادا

تمکن مالی مورد نیاز برای برنامه استانی ساسکاچوان

توجه کنید که حداقل مبلغ مورد نیاز برای درخواست اقامت در ساسکاچوان به تعداد افراد خانواده بستگی دارد و این مقدار در جدول بالا تعیین شده است و میانگین مانده حساب شده‌ در سه ماه آخر نباید از این مقدار کمتر باشد. این مقدار تمکن باید حداقل 3 ماه قبل از ارسال درخواست به SINP در حساب متقاضی باشد و در حین روند بررسی پرونده مهاجرتی شما در حساب باقی بماند.

مبلغ مورد نظر برای ارائه تمکن مالی باید شامل این شرایط باشد:

 • حساب باید متعلق به متقاضی اصلی یا همسرش باشد.
 • حساب جاری، بلند مدت، کوتاه مدت و مشترک برای ارائه تمکن مالی مناسب هستند.

برنامه مهاجرتی

هزینه

یک نفر

12300

دو نفر

15312

سه نفر

18825

چهار نفر

22856

5 نفر

25923

6 نفر

29236
7 نفر و بیشتر از آن 32550

هزینه مهاجرت به کانادا از طریق برنامه استانی ساسکاچوان

هزینه مهاجرت به استان ساسکاچوان کانادا با توجه به روش و برنامه ای که از طریق آن اقدام خواهید کرد، متغیر است. در ادامه ما پرونده مهاجرتی شما از طریق برخی روشهای مهاجرتی رایج به استان ساسکاچوان را بررسی کرده‌ایم و هزینه‌های آن را در جدول روبرو قرار داده‌ایم:

جریان مهاجرتی

هزینه

نیروی متخصص بین المللی 350 دلار
تجربه کاری ساسکاچوان رایگان
مالکان و مدیران مزارع 2500 دلار
کارآفرینان فارغ التحصیل خارجی رایگان

مدت زمان پروسه مهاجرت به کانادا از طریق برنامه استانی ساسکاچوان

به طور کلی مدت زمان لازم برای پروسه مهاجرت به ساسکاچوان به زمانی که طول می‌کشد تا پرونده مهاجرتی شما بررسی شود، بستگی دارد. عواملی مثل شلوغی سفارت، تعداد پرونده های ارسال شده‌، کشور مبدا و شرایط پرونده شما در طول کشیدن این روند تاثیرگذار هستند. در ادامه در جدول زیر مدت زمانی که پروسه مهاجرت به ساسکاچوان طول می‌کشد به صورت تخمینی در نظر گرفته شده است:
برنامه مهاجرتی مدت زمان پروسه
برنامه پیشنهاد شغلی (Employment Offer) 4 هفته
مشاغل مورد تقاضا (Occupations In Demand) 35 هفته
اکسپرس انتری ساسکاچوان (Saskatchewan Express Entry) 37 هفته
برنامه تجربه کاری ساسکاچوان 1 الی 2 هفته
جریان مالکان و مدیران مزرعه 14 هفته
دسته‌بندی کارآفرینان فارغ التحصیل 14 هفته

لیست مشاغل مورد قبول استان ساسکاچوان کانادا

لیست مشاغل مورد قبول در استان ساسکاچوان کانادا یک فهرست از عنوان های شغلی مختلف است، که در طی برنامه‌ ها و زیر برنامه های مهاجرتی مختلف، از جمله SINP (برنامه مهاجرتی استان ساسکاچوان) قابلیت انتخاب دارد. این لیست شامل مشاغل در حوزه‌های مهندسی، بهداشت و پزشکی، فناوری اطلاعات، حمل و نقل، مهارت‌ها و مشاغل ساختمانی، کشاورزی، کارآفرینی و موارد دیگر می‌شود. هر زیربرنامه از SINP ممکن است شغل‌های خاص و مورد نیاز را مورد قبول داشته باشد، بنابراین افراد باید به دقت شرایط و الزامات مشاغل مورد نظر خود را بررسی کرده و با شرایط این برنامه سازگاری داشته باشند تا بتوانند به موفقیت در فرآیند مهاجرت دست یابند.

لیست مشاغل مورد قبول استان ساسکاچوان کانادا | برنامه استانی ساسکاچوان کانادا

همه مشاغل جز مواردی که در جدول زیر لیست شده است، مورد قبول استان ساسکاچوان است.

ناک

عنوان شغل

00010 Legislators
00011 Senior government managers and officials
00014 Senior managers - trade, broadcasting and other services
10019 Other administrative services managers
11100 Financial auditors and accountants
11103 Securities agents, investment dealers and brokers
12104 Employment insurance and revenue officers
12201 Insurance adjusters and claims examiners
12203 Assessors, business valuators and appraisers
13200 Customs, ship and other brokers
14103 Court clerks and related court services occupations
21100 Physicists and astronomers
21102 Geoscientists and oceanographers
21103 Meteorologists and climatologists
21109 Other professional occupations in physical sciences
21111 Forestry professionals
21201 Landscape architects
21202 Urban and land use planners
21332 Petroleum engineers
21390 Aerospace engineers
30010 Managers in health care
31100 Specialists in clinical and laboratory medicine
31101 Specialists in surgery

31102

General practitioners and family physicians

31103

Veterinarians

31110

Dentists

31111

Optometrists

31112

Audiologists and speech-language pathologists

31120

Pharmacists

31121

Dietitians and nutritionists

31202

Physiotherapists

31204

Kinesiologists and other professional occupations in therapy and assessment

31209

Other professional occupations in health diagnosing and treating

31300

Nursing coordinators and supervisors

31301

Registered nurses and registered psychiatric nurses

31302

Nurse practitioners

31303

Physician assistants, midwives and allied health professionals

31303

Physician assistants, midwives and allied health professionals

32100

Opticians

32101

Licensed practical nurses

32103

Respiratory therapists, clinical perfusionists and cardiopulmonary technologists

32104

Animal health technologists and veterinary technicians

32109

Other technical occupations in therapy and assessment

32110

Denturists

32111

Dental hygienists and dental therapists

32200 Traditional Chinese medicine practitioners and acupuncturists

32201

Massage therapists

32209

Other practitioners of natural healing

40010

Government managers - health and social policy development and program administration

40011

Government managers - economic analysis, policy development and program administration

40012

Government managers - education policy development and program administration

40019

Other managers in public administration

40021

School principals and administrators of elementary and secondary education

40040

Commissioned police officers and related occupations in public protection services

40040

Commissioned police officers and related occupations in public protection services

40041

Fire chiefs and senior firefighting officers

40042

Commissioned officers of the Canadian Armed Forces

41100

Judges

41101

Lawyers and Quebec notaries

41201

Post-secondary teaching and research assistants

41220

Secondary school teachers

41221

Elementary school and kindergarten teachers

41301

Therapists in counselling and related specialized therapies

41302

Religious leaders

41310

Police investigators and other investigative occupations

41310

Police investigators and other investigative occupations

41311

Probation and parole officers

41407

Program officers unique to government

42100

Police officers (except commissioned)

42100

Police officers (except commissioned)

42101

Firefighters

42102

Specialized members of the Canadian Armed Forces

42200

Paralegal and related occupations

42201

Social and community service workers

42204

Religion workers

43203

Border services, customs, and immigration officers

43204

Operations Members of the Canadian Armed Forces

44200

Primary combat members of the Canadian Armed Forces

50010

Library, archive, museum and art gallery managers

50011

Managers - publishing, motion pictures, broadcasting and performing arts

50012

Recreation, sports and fitness program and service directors

51100

Librarians

51101

Conservators and curators

51102

Archivists

51110

Editors

51111

Authors and writers (except technical)

51112

Technical writers

51113

Journalists

51114

Translators, terminologists and interpreters

51120

Producers, directors, choreographers and related occupations

51121

Conductors, composers and arrangers

51122

Musicians and singers

52100

Library and public archive technicians

52110

Film and video camera operators

52111

Graphic arts technicians

52112

Broadcast technicians

52113

Audio and video recording technicians

52114

Announcers and other broadcasters

52119

Other technical and coordinating occupations in motion pictures, broadcasting and the performing
arts

52120

Graphic designers and illustrators

52121

Interior designers and interior decorators

53100

Registrars, restorers, interpreters and other occupations related to museum and art galleries

53110

Photographers

53111

Motion pictures, broadcasting, photography and performing arts assistants and operators

53120

Dancers

53121

Actors, comedians and circus performers

53121

Actors, comedians and circus performers

53122

Painters, sculptors and other visual artists

53123

Theatre, fashion, exhibit and other creative designers

53124

Artisans and craftspersons

53125

Patternmakers - textile, leather and fur products

53200

Athletes

53201

Coaches

53202

Sports officials and referees

54100

Program leaders and instructors in recreation, sport and fitness

55109

Other performers

62010

Retail sales supervisors

62020

Food service supervisors

62023

Customer and information services supervisors

62201

Funeral directors and embalmers

63100

Insurance agents and brokers

63101

Real estate agents and salespersons

63210

Hairstylists and barbers

63220

Shoe repairers and shoemakers

64100

Retail salespersons and visual merchandisers

72022

Supervisors, printing and related occupations

72102

Sheet metal workers

72204

Telecommunications line and cable installers and repairers

72205

Telecommunications equipment installation and cable television service technicians

72302

Gas fitters

72405

Machine fitters

72406

Elevator constructors and mechanics

72420

Oil and solid fuel heating mechanics

72600

Air pilots, flight engineers and flying instructors

72602

Deck officers, water transport

72603

Engineer officers, water transport

7260

Railway traffic controllers and marine traffic regulators

73310

Railway and yard locomotive engineers

73402

Drillers and blasters - surface mining, quarrying and construction

80022

Managers in aquaculture

83101

Oil and gas well drillers, servicers, testers and related workers

83120

Fishing masters and officers

83121

Fishermen / women

92013

Supervisors, plastic and rubber products manufacturing

92015

Supervisors, textile, fabric, fur and leather products processing and manufacturing

92020

Supervisors, motor vehicle assembling

92021

Supervisors, electronics and electrical products manufacturing

92021

Supervisors, electronics and electrical products manufacturing

92022

Supervisors, furniture and fixtures manufacturing

92024

Supervisors, other products manufacturing and assembly

92101

Water and waste treatment plant operators

93102

Pulping, papermaking and coating control operators

ویزای اکسپرس اینتری کانادا یکی از مسیرهای محبوب برای مهاجرت به این کشور است. این برنامه امکان استفاده از تجربه کاری، تحصیلات و مهارت‌های زبانی متقاضیان را برای ورود به کانادا فراهم می‌کند. اما پروسه درخواست ویزا و ورود به این برنامه پیچیده و زمان‌بر است و نیازمند اطلاعات دقیق و راهنمایی حرفه‌ای است. در اینجا شما به خدمات مشاوره مهاجرت و وکیل در اخذ ویزای اکسپرس اینتری کانادا نیاز خواهید داشت. جناب آقای دکتر علیرضا صفامهر با آگاهی کامل به قوانین و مقررات اداره مهاجرت و برنامه های مهاجرتی مختلف دولت کانادا به متقاضیان کمک کنند، تا مراحل پیچیده اخذ اقامت کانادا از طریق برنامه اکسپرس اینتری را با موفقیت طی کنند.

راهنمای ثبت نام ساسکاچوان

اولین گام برای مهاجرت به استان ساسکاچوان این مورد است که بررسی نمایید، که برای کدام یک از برنامه ها و زیر برنامه های مهاجرتی واجد شرایط هستید. مرحله بعدی ثبت درخواست ابراز علاقه مندی یا همان Expression of Interest (EOI) در سیستم OASIS است. متقاضیانی که در این مرحله بیشترین امتیاز را داشته باشند، دعوت نامه برای اپلای از طریق برنامه استانی ساسکاچوان را از طرف این استان دریافت خواهند کرد. توجه داشته باشید در برخی موارد نیاز به ثبت EOI نیست و متقاضیان مهاجرت به ساسکاچوان می‌توانند درخواست خود را مستقیما به اداره مهاجرت کانادا ارسال نمایند. در برنامه هایی که مطابق با سیستم اکسپرس انتری می‌باشد، متقاضیان از طرف استان ساسکچوان انتخاب و نامینت می‌شوند و پس از دریافت نامینیشن استانی 600 امتیاز اضافه در سیستم کسب خواهند کرد و می‌توانند برای اقامت دائم کانادا درخواست دهند.

سایت اداره مهاجرت ساسکاچوان

اداره مهاجرت ساسکاچوان یک سازمان دولتی است که وظیفه مدیریت برنامه‌های مهاجرتی در استان ساسکاچوان کانادا را بر عهده دارد. این اداره از طریق سایت اینترنتی خود اطلاعات کاملی را در مورد شرایط و الزامات برنامه‌ها و زیر برنامه های مهاجرتی، لیست مشاغل مورد نیاز و مراحل مهاجرت ارائه می‌کند. این سایت به متقاضیان مهاجرت امکان می‌دهد تا آخرین اخبار و تحولات مربوط به مهاجرت به ساسکاچوان را دنبال کرده و درخواست‌ های خود را آنلاین ارسال کنند. از اطلاعات دقیق و به‌روز این سایت می‌توان جهت اطلاع‌رسانی به مهاجران و همچنین مشاوره در فرآیند مهاجرت به استان ساسکاچوان بهره‌ برد.

مهاجرت به ساسکاچوان توسط مشاور و وکیل رسمی مهاجرت به کانادا

به طور کلی پروسه مهاجرت یک فرآیند پیچیده است که نیاز به تخصص و تجربه مشاوران و وکلا رسمی مهاجرت دارد. این مشاوران با داشتن دانش و آگاهی لازم در مورد قوانین و مقررات مهاجرتی کانادا و استان ساسکاچوان، افراد را در تمام مراحل مهاجرت از آماده سازی مدارک تا ارائه درخواست و دریافت ویزا همراهی می‌کنند. استفاده از خدمات مشاوران مهاجرت اهمیت زیادی در تسهیل و تسریع فرآیند مهاجرت دارند و به افراد کمک می‌کنند تا با بهترین روش و متناسب با شرایط خود به کانادا مهاجرت کنند.
دکتر علیرضا صفامهر وکیل و مشاور رسمی اداره مهاجرت کانادا کلیه خدمات مشاوره و مهاجرت به استان ساسکاچوان کانادا و راهنمایی های لازم درباره انواع برنامه و زیر برنامه های مختلف این روش مهاجرتی، را به متقاضیان مهاجرت به کانادا ارائه می‌دهند. جهت دریافت خدمات مشاوره و مهاجرت از طریق این برنامه استانی با ما از طریق صفحه ارتباط با ما یا شماره تلفن های موجود در سایت در ارتباط باشید.
مهاجرت به ساسکاچوان توسط مشاور و وکیل رسمی مهاجرت به کانادا

شرایط زندگی در استان ساسکاچوان کانادا

استان ساسکاچوان کانادا به عنوان یک مقصد جذاب، شرایط زندگی مطلوبی را برای مهاجرین فراهم می‌کند. این استان دارای طبیعتی زیبا با مناظر کوهستانی، دریاچه‌ها، و مزارع است که علاوه بر این موارد فرصت‌های شغلی زیادی را برای مهاجرین فراهم می‌کند. ساسکاچوان اقتصاد پایدار و گسترده‌ای دارد و از زیرساخت‌ های شهری مناسبی برخوردار است. آموزش عالی در دانشگاه‌ها و مؤسسات تحصیلی با برترین امکانات ارائه می‌شود و خدمات بهداشتی در این استان معیارهای بین‌المللی را دنبال می‌کنند. جامعه چند ملیتی و پذیرای ساکنین جدید به مهاجرین احساس حضور در محیطی دوستانه را می‌دهد. به طور کلی، استان ساسکاچوان ترکیبی از طبیعت زیبا، فرصت‌های اقتصادی و شغلی، زیرساخت‌ های عالی، و کیفیت زندگی بالا را به مهاجرین ارائه می‌دهد.

جاب آفر ساسکاچوان

برنامه ها و زیر برنامه های استانی ساسکاچوان که متقاضی، جهت اقدام به جاب آفر یا پیشنهاد شغلی از طرف کارفرما نیاز دارد شامل عناوین زیر می‌باشد:

 • پیشنهاد شغلی از کارفرما (Employment Offer)
 • برنامه آزمایشی Hard-to-Fill Skills Pilot
 • نیروی کار ماهر ساسکاچوان با ویزای کار موجود در استان
 • نیروی کار نیمه ماهر ساسکاچوان با ویزای کار موجود در حوزه کشاورزی استان
 • پروژه راننده کامیون استان ساسکاچوان برای مسافت های طولانی
 • فارغ التحصیلان بین المللی استان ساسکاچوان
جاب آفر ساسکاچوان | برنامه استانی ساسکاچوان

مهاجرت تحصیلی به استان ساسکاچوان کانادا

یکی از مزایای استان ساسکاچوان پایین بودن نرخ بیکاری در این استان، بیمه درمانی رایگان برای دانشجویان، معتبر بودن سیستم آموزشی در این استان و … است، این موضوع باعث شده است که تحصیل در این استان جذابیت بیشتری داشته باشد. تعداد دانشجویان این استان در حال افزایش هستند و مهاجرت تحصیلی به این استان نیز در حال افزایش است.
برنامه استانی ساسکاچوان کانادا | مشاوره مهاجرت به کانادا

سوالات متداول برنامه استانی ساسکاچوان کانادا

در ادامه چند سوال متداول در مورد برنامه مهاجرتی استان ساسکاچوان کانادا (SINP) به همراه پاسخ‌های کلی آورده شده است. هرگونه سوالی که در رابطه با مهاجرت از طریق برنامه استانی ساسکاچوان برای شما پیش آمده است را از دکتر علیرضا صفامهر بپرسید. کلیه سوالات شما از طریق بهترین مشاور مهاجرت به کانادا پاسخ داده می شود.

SINP چیست ؟

SINP یک برنامه مهاجرتی استانی در کانادا است که افراد با مهارت‌ها و تجربیات لازم را برای مهاجرت به استان ساسکاچوان نامزد می‌کند.

چه زیربرنامه‌هایی در SINP وجود دارد؟

SINP به چندین زیربرنامه تقسیم می‌شود، از جمله برنامه‌های ویزای کاری، کارآفرینی و… را شامل می‌شود. که در بالا به تفصیل توضیح داده شده است.

چه شرایط و الزاماتی برای مهاجرت از طریق SINP وجود دارد؟

شرایط مختلفی بر اساس نوع زیر برنامه SINP و نوع روش مهاجرتی ممکن است وجود داشته باشد. این شرایط می‌توانند شامل مهارت‌ها، تجربیات کاری، زبان، منابع مالی و سایر موارد باشند.

چه مدت زمانی برای انجام فرآیند مهاجرت از طریق برنامه استانی ساسکاچوان لازم است؟

مدت زمان مهاجرت از طریق برنامه ساسکاچوان کانادا به مراحل و زمان بررسی پرونده شما بستگی دارد.

آیا برنامه استانی ساسکاچوان برای خانواده‌ها نیز امکان مهاجرت را فراهم می‌کند؟

بله، SINP برای برخی از زیربرنامه‌ها اجازه مهاجرت خانواده را نیز می‌دهد. در این برنامه‌ها افراد می‌توانند اعضای خانواده خود را همراه با خود به ساسکاچوان بیاورند.

چه مقدار تمکن و منابع مالی برای مهاجرت به ساسکاچوان لازم است؟

میزان منابع مالی مورد نیاز برای مهاجرت به ساسکاچوان به شرایط شما و نوع روش مهاجرتی مرتبط با زیربرنامه SINP بستگی دارد.

آیا برای شرکت در برنامه استانی ساسکاچوان مدرک زبان مورد نیاز است؟

بله، متقاضی باید برای شرکت در این برنامه مدرک زبان آیلتس جنرال، CELPIP یا TEF را ارائه دهد.

آیا برای مهاجرت به ساسکاچوان کانادا حتما اکسپرس اینتری لازم است؟

برای مهاجرت به ساسکاچوان به پروفایل اکسپرس انتری نیاز نیست، مگر اینکه از طریق اکسپرس انتری به این استان مهاجرت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *